
- В наявності
- Код: NX.JKVEU.008
Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.008) Steel Gray
39 995 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З яким завданням ви б не зіткнулися, впоратися з ним вам допоможе функціональний ноутбук Acer Aspire 15. Він оснащений потужним процесорам Intel Core, створеними спеціально для плавної роботи в режимі багатозадачності та реалізації вашого потенціалу.
Графічна плата Intel
Не важливо, чи дивитесь ви новий фільм або відкриваєте для себе нову гру, завдяки графічній платі Intel зображення буде неймовірно плавним, і ви зможете розглянути всі деталі. Пориньте у світ мультимедіа або ігри.
Чітке зображення та комфортний перегляд
Не пропустіть жодної деталі завдяки вузькій рамці привабливого IPS-дисплея з роздільною здатністю 1080p, оснащеного візуальними технологіями Acer для динамічної оптимізації відтінків та комфортного перегляду.
Упевнена спільна робота
Насолоджуйтесь якісним зображенням та звуком під час відеодзвінків завдяки вдосконаленій технології Acer PurifiedView на базі ІІ та двом цифровим мікрофонам з підтримкою Acer PurifiedVoice. Оцініть інтелектуальні рішення, розроблені для ефективної спільної роботи.
Можливості підключення
Підключайте та заряджайте свої пристрої завдяки широкому вибору портів. Це дозволить вам підвищити продуктивність та функціональність для виконання будь-яких завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.77 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 53 Вт-год мА/год |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.9х237.5х17.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привід | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесору | 2,6 - 5,4 ГГц |
- Ціна: 39 995 ₴









