
- В наявності
- Код: 582420
Вентилятор 2E Gaming Air Cool Black (2E-ACF120VB-ARGB)
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Air Cool V з ARGB підсвічуванням, на гідравлічному підшипнику. Ефектне ARGB свічення, яке однаково проглядається в будь-яких ракурсах, доповнене ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопаті вентилятора і проглядається через декоративну рамку з усіх боків. Вентилятор стане доповненням будь-якої сучасної комп’ютерної системи.
Потрібен контролер 2E-CONTR-V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 23 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 45 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 3.16 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | PH2.0-4Pin |
| Сила струму | 0.18 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 189 ₴









