
- В наявності
- Код: 574795
Блок живлення be quiet! Dark Power 13 1000W (BN335)
16 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкомпромісна тиша та продуктивність
be quiet! Dark Power 13 пропонує ефективність класу 80 PLUS Titanium, практично безшумну роботу та сумісність з ATX 3.0 відеокартами next-gen покоління.
Ефективність 80 PLUS Titanium (до 95.4%)
ATX 3.0 з повною підтримкою PCIe 5.0 відеокарт, а також GPU з живленням 6+2pin
Запатентований безкаркасний вентилятор Silent Wings для практично безшумної роботи
Революційна сітчаста фронтальна панель та покращена конструкція повітрозабірника для оптимальної циркуляції повітря
Спеціальний ключ (Overclocking key) для вибору між чотирма 12В лініями або однією надпотужною
Модульна система кабелів для зручності підключення
Технології Active Rectifier + full bridge LLC забезпечують стабільність сигналу, що не має рівних, і ефективність
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Вихідний струм +12V (A) | 32 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 25 |
| Вихідний струм +5V (A) | 25 |
| Потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Особливості | Захист від короткого замикання, Модульне підключення кабелів |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Titanium |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2030 г |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 2 шт. |
| Кількість FDD | 0 шт. |
| Кількість SATA | 13 шт. |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 8pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V2 | 32А |
| +12V3 | 40 А |
| +12V4 | 40 А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Ні. |
| 8-pin CPU | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | Немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Да |
| OTP (захист від перегрівання) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | Ні. |
| PCI-E 8pin | Ні. |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Да |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Да |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 175х150х86 мм |
| ККД | 94% |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | Гарантійний термін |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1x135 мм |
| Рівень шуму | 25.8 дБ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 16 999 ₴








