
- В наявності
- Код: 6931548317104
Планшет Oscal Pad 5 4/128GB Fresh Green
6 243 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактність та свіжий дизайн
Oscal Pad 5 — це ультракомпактний 8.68-дюймовий планшет, створений для тих, хто постійно в русі. Завдяки товщині всього 8.4 мм та легкій вазі (342 г), він легко поміщається в будь-яку сумку чи рюкзак. Яскравий колір Fresh Green виділяє пристрій серед нудних сірих гаджетів, а якісний IPS-дисплей з роздільною здатністю 1340x800 гарантує соковиту картинку під час перегляду відео, читання чи ігор.
Технологія розширення пам`яті та Android 14
Планшет працює на базі найсвіжішої операційної системи Android 14, що забезпечує максимальну безпеку та зручність інтерфейсу. За продуктивність відповідає 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T606. Завдяки технології розширення оперативної пам`яті, базові 4 ГБ можна програмно збільшити ще на 8 ГБ (у сумі 12 ГБ ОЗП), що забезпечує ідеальну плавність у багатозадачному режимі. Вбудовані 128 ГБ пам`яті легко розширюються картою microSD до 1 ТБ.
Завжди на зв`язку
Oscal Pad 5 оснащений слотом для двох Nano-SIM карт із підтримкою 4G (LTE), тому ви матимете швидкий інтернет навіть там, де немає Wi-Fi. Акумулятор ємністю 6050 мАг забезпечує тривалу автономність для роботи чи розваг протягом усього дня. Для фото та відеодзвінків передбачена 13-мегапіксельна основна та 8-мегапіксельна фронтальна камери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Роздільна здатність екрану | 1340x800 |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 342 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 6050 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Графічний процесор | Немає даних |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 8.68" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Колір | Світло-зелений |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігаційна система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без ч охолодження/скла |
| Наяність NFC | без NFC |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам' ять | 4Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 211.7 x 124.4 x 8.4 мм |
| Серія | Oscal Pad 5 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 1.6 ГГц |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Швидке заряджання | відсутня |
- Ціна: 6 243 ₴





