
- Немає в наявності
Планшет Doogee Tab E3 8/256 Blue VIP Edition
9 984 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doogee Tab E3 — це універсальний планшет, який поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам, він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидку обробку даних і приємний досвід користування.
Екран пристрою дає чітке зображення, а довгий час роботи без підзарядки дозволяє використовувати його протягом тривалого часу. Завдяки 11-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент.
Більше видимого контенту для підвищення ефективності робочого процесу
Планшет із співвідношенням сторін 16:10 забезпечує більше вертикального простору екрана порівняно зі звичайним екраном. Такий дизайн дозволяє відображати більший вміст під час таких дій, як перегляд веб-сторінок, читання документів та робота з електронними таблицями, мінімізуючи потребу в прокручуванні та тим самим підвищуючи продуктивність.
Міцна конструкція та надійність в поєднанні з сучасними функціями роблять його відмінним вибором для щоденного використання.
Doogee Tab E3 працює під управлінням системи Android 15, що гарантує безперебійну та ефективну роботу різноманітних додатків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності та безпеки, які пропонують користувачам ряд персоналізованих налаштувань для задоволення їхніх вимог до захисту конфіденційності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Блакитний |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 512 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8800 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 11" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігаційна система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | з клавіатурою |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Наяність NFC | без NFC |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Оперативна пам' ять | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 257.3 х 168.8 х 7.5 мм |
| Серія | Doogee Tab E3 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 2.2 ГГц |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Швидке заряджання | є |
- Ціна: 9 984 ₴










