
- В наявності
- Код: 90NB1831-M001Z0
Ноутбук Asus Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH055 (90NB1831-M001Z0) Indie Black
39 995 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зображення виглядає неймовірно плавним на екрані ASUS Vivobook 16 – багатофункціонального ноутбука, за яким справді зручно працювати завдяки шарніру, що розкриває екран на будь-який кут до 180°, механічній шторці вебкамери та окремим функціональним клавішамам для вимкнення мікрофона й камери. Нарешті, корпус цього ноутбука має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких часто торкаєтеся користувач, а також збільшений тачпад, що покращує загальну ергономіку. Vivobook 16 з процесором AMD Ryzen і відеокартою AMD Graphics – це по-справжньому потужний та ергономічний ноутбук!
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook 16 OLED (M1605) з дисплеєм FHD OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею FHD OLED, ноутбук Vivobook 16 OLED (M1605) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 16 (M1605) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 16 (M1605) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.88 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 150 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 50 Вт-год мА/год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 358.6х249.5х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привід | без дискоду |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Vivobook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесору | 3,3 — 4,55 ГГц |
- Ціна: 39 995 ₴






