
- В наявності
- Код: NX.DK6EU.002
Ноутбук Acer Aspire Lite AL16-54P-54U7 (NX.DK6EU.002) Silver
30 996 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше ніж просто ефективність
Пропонує більше, ніж просто високу продуктивність. Процесори Intel Core покращують реальні обчислення та забезпечують більш ефективну багатозадачність.
Широкі можливості
Підвищуйте свою повсякденну продуктивність , використовуючи пристрій у дорозі. Ідеально підходить для ігор, творчості або потокового передавання даних - отримуйте необхідну продуктивність, коли вона вам потрібна.
Максимальна продуктивність
DDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 58 Вт-год мА/год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.8x244.8x18.9 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привід | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесору | 1,4 - 5,0 ГГц |
- Ціна: 30 996 ₴









