
- Немає в наявності
- Код: 90PT0391-M01BT0
Моноблок Asus E1600WKAT-BMR219M (90PT0391-M01BT0) Black
31 966 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ASUS E1600WKAT створений, щоб стати вашим універсальним та продуктивним діловим партнером. Моноблок з 15,6-дюймовою мультисенсорною панеллю, тихим безвентиляторним дизайном та зручними можливостями підключення задовольнить будь-які потреби. Він також підвищує очікування завдяки джерелу безперебійного живлення (ДБЖ) для захисту ваших завдань і даних, що робить моноблок настільки ж надійним, як і продуктивним.
ASUS E1600WKAT оснащений найновішим процесором Intel Celeron, забезпечуючи ефективну продуктивність за доступною ціною для задоволення будь-яких потреб бізнесу. А завдяки 15,6-дюймовому сенсорному ємнісному екрану з 10 точками введення моноблок акуратно поміститься на прилавку в магазині або на стійці реєстрації в лікарні — або навіть повіситься на стіну завдяки стандартному кріпленню Vesa.
ASUS E1600WKAT має безвентиляторну конструкцію для безшумної роботи із чудовою енергоефективністю. Завдяки системі кондуктивного охолодження E1 Aio усуває шум вентилятора та швидко розсіює тепло, що робить його ідеальним для багатьох спеціалізованих програм, таких як охорона здоров’я, роздрібна торгівля та багато іншого. Ця конструкція також підвищує довговічність за рахунок зменшення циркуляції пилу та мінімізує експлуатаційні витрати, забезпечуючи рентабельність та довговічність для будь-якого комерційного підприємства.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 2 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.1 - 2.8 ГГц |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 366х247х150 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | 2 в 1 |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 600 |
| Мікрофон | є |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привід | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | є |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип накопичувача | SSD |
- Ціна: 31 966 ₴


