
- В наявності
- Код: 385867
Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 140mm White (BL090)
649 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
be quiet! Shadow Wings 2 140mm білого кольору забезпечує тиху роботу та надійне охолодження при низькій швидкості обертання. Серед ключових особливостей:
Тиха робота при макс. 14.7 дБ(A)
Оптимізована поверхня лопатей вентилятора
Антивібраційна система кріплень запобігає передачі вібрацій
Прогумована рамка вентилятора зменшує вібрації
Надійний підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою
Проста та надійна установка завдяки безгвинтовій системі кріплень
Німецька розробка, дизайн та контроль якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 900 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 15 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Да |
| Повітряний потік | 49.8 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.1 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний/білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 0.82 мм H2O |
- Ціна: 649 ₴





