
- В наявності
- Код: 439634
Вентилятор be quiet! Silent Wings Pro 4 140mm PWM (BL099)
1 129 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Silent Wings Pro 4 140 мм PWM —це найбільш прогресивний, продуктивний та універсальний вентилятор be quiet!
Оптимізовані лопаті вентилятора для максимальної продуктивності роботи з радіаторами кулерів та СВО
Перемикач дозволяє змінювати максимальну швидкість ШІМ (PWM) з режимами medium-speed, high-speed та ultra-high-speed (до 2400 об/хв)
Зменшений зазор між лопатями та рамкою вентилятора з воронкоподібним вихідним отвором для дуже високого тиску повітря
Практично безшумна робота за номінальної швидкості
6-полюсний мотор вентилятора та гідродинамічний підшипник для зниження вібрацій та дуже плавної роботи
Різні системи кріплення для використання у якості корпусного вентилятора або з радіатором
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 36.8 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Да |
| Повітряний потік | 97.41 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Сила струму | 0.5 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 3.64 мм H2O |
- Ціна: 1 129 ₴





