
- В наявності
- Код: 445321
Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed (BL097)
879 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Silent Wings 4 140mm PWM high-speed поєднує усі особливості практично безшумного вентилятора з надзвичайно високою продуктивністю охолодження для найвибагливіших програм.
Оптимізовані лопаті вентилятора для максимальної продуктивності на радіаторах CВО та кулерів
Зменшений зазор між лопатями та рамкою вентилятора з воронкоподібним вихідним отвором для дуже високого тиску повітря
Дуже тиха робота навіть на максимальній швидкості
6-полюсний мотор вентилятора та гідродинамічний підшипник для зниження вібрацій та дуже плавної роботи
Антивібраційне кріплення з натискними штифтами та можливість встановлення за допомогою гвинтів
Тривалий термін служби до 300 000 годин
Елегантний зовнішній вигляд із якісною наклейкою вентилятора у повністю чорному корпусі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1900 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 23.9 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Да |
| Повітряний потік | 78.4 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Сила струму | 0.4 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 2.36 мм H2O |
- Ціна: 879 ₴





