
- В наявності
- Код: 448020
Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Triple Pack (BL078)
2 799 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Три вентилятори Light Wings 140mm PWM пропонують привабливе підсвічування для яскравого унікального зовнішнього вигляду ПК, високу продуктивність охолодження та безшумну роботу.
Три вентилятори у комплекті
Фронтальне та тильне ARGB підсвічування
Різні кольори та режими підсвічування завдяки використанню 20 LED світлодіодів
ARGB концентратор у комплекті дозволяє синхронізувати роботу до шести пристроїв з ARGB підсвічуванням
Сім лопатей вентилятора з оптимізованою структурою поверхні забезпечують практично безшумну роботу та потужний повітряний потік.
Дуже тиха робота при макс. 23.3 дБ(A)
Якщо ви шукаєте тихі корпусні вентилятори з вражаючим зовнішнім виглядом, то Light Wings 140mm PWM - саме ваш вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 23.3 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 56 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 3.84 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.08 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 1.49 мм H2O |
- Ціна: 2 799 ₴






