
- В наявності
- Код: 451839
Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Triple Pack (BL079)
2 799 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Три вентилятори Light Wings 140mm PWM high-speed пропонують привабливе підсвічування для яскравого унікального зовнішнього вигляду ПК, високу продуктивність охолодження та безшумну роботу.
Три вентилятора у комплекті
Фронтальне і тильне ARGB підсвічування
Різні кольори і режими підсвічування завдяки використанню 20 LED світлодіодів
ARGB концентратор у комплекті дозволяє синхронізувати роботу до шести пристроїв з ARGB підсвічуванням
Дев’ять лопатей вентилятора з оптимізованою структурою поверхні створюють високий повітряний тиск та низьку турбулентність повітряного потоку
Чудове співвідношення продуктивності та шуму: 31 дБ(А) при 2200 об/хв
Якщо ви шукаєте високопродуктивні корпусні вентилятори з вражаючим зовнішнім виглядом, Light Wings 140mm PWM high-speed - саме ваш вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 71.7 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 4.68 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.16 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 2.3 мм H2O |
- Ціна: 2 799 ₴





