
- В наявності
- Код: 574598
Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM High-Speed Black (BL075)
869 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірна підсвітка
Безліч варіантів світіння
Light Wings 140mm PWM high-speed обладнаний ARGB-підсвіткою спереду та ззаду. Злегка підсвічене кільце ззаду в поєднанні з яскравою фронтальною підсвіткою створюють чудовий вигляд з усіх боків. 20 ARGB-світлодіодів забезпечують різноманітні можливості для створення унікального образу вашого ПК.
Для радіаторів СВО та кулерів
Лопаті оптимізовані для високого повітряного тиску
Завдяки дуже високому тиску повітряного потоку до 2.3 мм/H2O, Light Wings 140mm PWM high-speed є найкращим вибором для радіаторів СВО та кулерів. Дев’ять лопат з оптимізованим повітряним потоком забезпечують достатній тиск повітря навіть для складних конфігурацій систем охолодження.
Тиха робота
Притаманна всім продуктам be quiet!
Оптимізована крильчатка забезпечує властиву вентиляторам be quiet! тиху роботу. Рівень шуму до 31 дБ (А) за максимальної швидкості обертання вентилятора доводить, що підсвітка є лише доповненням до дуже тихої та дуже продуктивної роботи вентилятора. Поєднання цих функцій робить Light Wings 140mm PWM High-Speed вентилятором, який вибирають як для тихих шоу-систем, так і для потужних ігрових ПК.
Функція змінної швидкості
Регулює швидкість вентилятора та рівень шуму
Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ, PWM) дає змогу сумісним 4-піновим контролерам (включно з тими, що використовуються в багатьох сучасних материнських платах) регулювати швидкість обертання та рівень шуму вентилятора. Завдяки ШІМ ваша система може самостійно збільшувати швидкість обертання вентиляторів, коли це необхідно, або навпаки, знижувати її для максимально тихої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 251 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 71.7 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 4.7 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.16 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 2.3 мм H2O |
- Ціна: 869 ₴





