
- В наявності
- Код: 574621
Вентилятор be quiet! Light Wings 120mm PWM 3-Pack Black (BL076)
2 649 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижна підсвітка
Безліч варіантів світіння
Light Wings 120mm PWM обладнаний ARGB-підсвіткою спереду та ззаду. Злегка підсвічене кільце ззаду в поєднанні з яскравою фронтальною підсвіткою створюють чудовий вигляд з усіх боків. 18 ARGB-світлодіодів забезпечують різноманітні можливості для створення унікального образу вашого ПК.
Три вентилятори та концентратор
Можливість синхронізації до шести Light Wings
ARGB-концентратор у комплекті дає змогу синхронізувати роботу до шести пристроїв із підсвіткою ARGB. Просте встановлення робить процес приєднання легким і зручним, а елегантний чорний дизайн ARGB-концентратора чудово підходить будь-якому корпусу ПК. Концентратор можна закріпити у відсіку для SSD або в будь-якому місці корпусу, використовуючи комплектну двобічну липку стрічку.
Ідеальний корпусний вентилятор
Оптимізація для інтенсивного повітряного потоку
Оптимізований для створення максимального повітряного потоку Light Wings 120mm PWM є чудовим вибором для корпусів ПК із вимогливими до ефективного охолодження системами. Сім лопатей вентилятора з оптимізованим повітряним потоком не тільки знижують турбулентність, що генерує шум, але й забезпечують високу продуктивність охолодження Light Wings 120mm PWM.
Дуже тиха робота
Притаманна всім продуктам be quiet!
Оптимізована крильчатка забезпечує властиву вентиляторам be quiet! безшумну роботу. Рівень шуму до 20,6 дБ(А) за максимальної швидкості обертання вентилятора доводить, що підсвітка є лише доповненням до дуже тихої та дуже продуктивної роботи вентилятора. Поєднання цих функцій робить Light Wings 120mm PWM вентилятором, який вибирають як безшумні шоу-системи, так і потужні ігрові ПК.
Функція змінної швидкості
Регулює швидкість вентилятора та рівень шуму
Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ, PWM) дає змогу сумісним 4-піновим контролерам (включно з тими, що використовуються в багатьох сучасних материнських платах) регулювати швидкість обертання та рівень шуму вентилятора. Завдяки ШІМ ваша система може самостійно збільшувати швидкість обертання вентиляторів, коли це необхідно, або навпаки, знижувати її для максимально тихої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 20.6 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 41.5 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 4.56 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.07 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 1.66 мм H2O |
- Ціна: 2 649 ₴






