
- В наявності
- Код: 574647
Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 140mm Black (BL095)
879 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тихе та ефективне охолодження
Silent Wings 4 140 мм - найкращий вибір для будь-якого сценарію використання вентилятора. Будь то установка в корпус, на радіатор кулера або системи водяного охолодження — такі його особливості, як оптимізовані для безшумної роботи лопаті та лійкоподібна рамка вентилятора, роблять Silent Wings 4 140 мм саме тим рішенням, яке не приймає компромісів між практично безшумною роботою та високою продуктивністю охолодження.
Мінімальний зазор для максимального тиску повітря
Silent Wings 4 140 мм забезпечує дуже високий тиск повітря і, отже, значно підвищує продуктивність системи охолодження. Високий рівень повітряного тиску досягається за рахунок зменшеного зазору між лопатями та рамкою вентилятора, що дозволяє Silent Wings 4 140 мм гарантувати надійне охолодження ПК навіть у найвибагливіших програмах.
Для різних цілей використання
Silent Wings 4 140 мм укомплектований двома варіантами кріплень. Попередньо встановлене антивібраційні кріплення зводять до мінімуму вібрації, що генерують шум. Для встановлення на радіатори кулерів та СВО краще підходять пластикові кріплення. Обидва рішення забезпечують практично безшумну роботу вентилятора на номінальній швидкості.
Ключ до практично безшумної роботи
6-полюсний двигун вентилятора з 3 фазами забезпечує дуже низьке енергоспоживання, менші вібрації і, отже, безшумну роботу з макс. 13. 6 дБ(A). Використання цієї передової технології забезпечує дуже плавну роботу та низьке енергоспоживання вентилятора.
Для дуже тривалого терміну служби
Удосконалений гідродинамічний підшипник (FDB) забезпечує вкрай тривалий термін експлуатації вентилятора до 300 000 годин. Крім того, він значно знижує вібрації та гарантує практично безшумну роботу Silent Wings 4140 мм.
Привабливий з будь-якої сторони
Встановлений на радіаторі кулера або всередині корпусу, Silent Wings 4 140 мм завжди справляє чудове враження. Висока продуктивність та вражаючий зовнішній вигляд Silent Wings 4 140 мм з повністю чорним дизайном у поєднанні зі стильною центральною наклейкою вентилятора робить його родзинкою будь-якої системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 13.6 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Да |
| Повітряний потік | 51.3 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.3 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 0.92 мм H2O |
- Ціна: 879 ₴




