
- В наявності
- Код: 574665
Вентилятор be quiet! Light Wings 120mm PWM High-Speed 3-Pack White (BL101)
2 489 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
be quiet! Light Wings White 120 mm PWM High-Speed 3 pcs (BL101) – справжній прорив у світі систем охолодження. Цей вентилятор обіцяє не лише ефективну роботу, а й стильний дизайн, який підніме вашу систему на новий рівень.
У комплекті йдуть відразу три вентилятори діаметром 120 мм і товщиною 25 мм. Така кількість забезпечує максимальне охолодження навіть за умов інтенсивної роботи.
Регулятор обертів автоматично адаптує швидкість залежно від навантаження, забезпечуючи оптимальний баланс між продуктивністю та рівнем шуму, що, до речі, не перевищує 31 дБ.
Максимальний повітряний потік становить 52.3 CFM, а статичний тиск – 2.6 мм H2O. Ці параметри забезпечують відмінну циркуляцію повітря всередині корпусу, зберігаючи оптимальну температуру навіть за умов високого навантаження.
Напрацювання на відмову цієї моделі складає 60 тисяч годин. Це гарантує тривалий термін служби та надійну роботу протягом усього цього часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 52.3 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 5.4 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.12 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 2.6 мм H2O |
- Ціна: 2 489 ₴





