
- В наявності
- Код: 574678
Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Black (BL105)
369 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційна технологія
Безпрецедентний для свого класу тиск повітря
Конструкція рамки вентилятора була оптимізована для мінімізації витоків повітряного потоку, що збільшило ефективність роботи Pure Wings 3 120 мм PWM з радіаторами систем охолодження. Також було оптимізовано кут атаки лопатей для створення ще вищого повітряного тиску, що забезпечує виняткову продуктивність Pure Wings 3 120 мм PWM.
Ідеальний корпусний вентилятор
Оптимізація для інтенсивного повітряного потоку
Оптимізований для створення максимального повітряного потоку Pure Wings 3 120 мм PWM є чудовим вибором для корпусів ПК з вимогливими до ефективного охолодження системами. Сім лопатей вентилятора з оптимізованим повітряним потоком не тільки знижують генеруючу шум турбулентність, але і забезпечують високу продуктивність охолодження для вимогливих конфігурацій.
Впізнавальний стиль
Плавні лінії незмінної класики
Pure Wings 3 120 мм PWM позбавлений всього зайвого. Кожна його частина та кожна деталь повністю відповідають його функціональності та безкомпромісній продуктивності. Всі форми та кути мають певну мету, що робить Pure Wings 3 120 мм PWM незмінною класикою та елегантним доповненням до будь-якого ігрового ПК.
Технологія Rifle Bearing
Тривалий термін служби Pure Wings 3
Pure Wings 3 120 мм PWM розрахований на тривалий термін служби. Завдяки перевіреному часом підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою термін експлуатації становить до 80 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 148 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 49.9 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Сила струму | 0.1 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 1.45 мм H2O |
- Ціна: 369 ₴



