
- В наявності
- Код: 574681
Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM High-Speed Black (BL106)
379 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційна технологія
Зворотний зв’язок та контроль швидкості
Pure Wings 3 120 мм PWM high-speed має функцію зворотного зв’язку, яку можна порівняти з круїз-контролем в автомобілях. Швидкість обертання класичних вентиляторів знижується у разі збільшення опору повітря, наприклад, при роботі з решітками вентиляторів та радіаторами систем охолодження. Технологія зворотнього зв’язку постійно контролює швидкість обертання крильчатки та у разі необхідності збільшує її до заданого значення. В результаті Pure Wings 3 120 мм PWM high-speed підтримує сталу задану швидкість обертання, незалежно від опору повітря.
Максимальна оптимізація
Безпрецедентний для свого класу тиск повітря
Конструкція рамки вентилятора була оптимізована для мінімізації витоків повітряного потоку, що збільшило ефективність роботи Pure Wings 3 120 мм PWM high-speed з радіаторами систем охолодження. Також було оптимізовано кут атаки лопатей для створення ще вищого повітряного тиску, що забезпечує виняткову продуктивність Pure Wings 3 120 мм PWM high-speed.
Для радіаторів СРО та кулерів
Оптимізації для високого повітряного тиску
Завдяки дуже високому тиску повітряного потоку до 2.41 мм/H2O, Pure Wings 3 120 мм PWM high-speed є найкращим вибором для радіаторів СРО та кулерів. Дев’ять лопатів з оптимізованим повітряним потоком забезпечують достатній тиск повітря навіть для складних конфігурацій систем охолодження.
Впізнавальний стиль
Плавні лінії незмінної класики
Pure Wings 3 120 мм PWM high-speed позбавлений всього зайвого. Кожна його частина та кожна деталь повністю відповідають його функціональності та безкомпромісній продуктивності. Всі форми та кути мають певну мету, що робить Pure Wings 3 120 мм PWM high-speed незмінною класикою та елегантним доповненням до будь-якого ігрового ПК.
Технологія Rifle Bearing
Тривалий термін служби Pure Wings 3
Pure Wings 3 120 мм PWM high-speed розрахований на тривалий термін служби. Завдяки перевіреному часом підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою термін експлуатації становить до 80 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 30.9 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 149 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 59.6 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Сила струму | 0.13 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 2.41 мм H2O |
- Ціна: 379 ₴



