
- В наявності
- Код: 574696
Вентилятор be quiet! Light Wings LX 120mm PWM 3-Pack Black (BL121)
2 319 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візуальний шедевр
Вентилятор, створений для шоу-систем
Light Wings LX 120 мм PWM, безсумнівно, оновить вигляд будь-якого корпусу ПК завдяки вражаючому підсвічуванню. Особливо виграють від цього шоу-системи з акцентом на ARGB-підсвічуванні. Додайте кілька до своєї системи і запросіть друзів та родину милуватися вашою гордістю.
Вражаюче підсвічування
Безліч варіантів світіння
16 світлодіодів, розташованих всередині крильчатки Light Wings LX 120 мм PWM, підсвічують матові лопаті вентилятора. Це створює неперевершений візуальний вигляд і дає змогу виразити вашу творчість.
Кращий корпусний вентилятор
Оптимізовані лопаті та рамка вентилятора
Рамка Light Wings LX 120 мм PWM має удосконалений вихідний отвір, що мінімізує витоки повітря поза потоком. Крім того, лопаті вентилятора оптимізовані для максимальної інтенсивності повітряного потоку, що робить цей вентилятор найкращим у своєму класі вибором практично для будь-якої конфігурації корпусу.
Послідовне підключення
Один роз’єм для підключення усіх вентиляторів Light Wings LX
ARGB кабель має вхідний і вихідний роз’єми. Вхід можна використовувати для підключення вентилятора до материнської плати або до контролера ARGB, а наявність вихідного роз’єму дозволяє послідовно підключити інші вентилятори Light Wings LX.
Технологія Rifle Bearing
Тривалий термін служби Light Wings LX
Light Wings LX 120 мм PWM розрахований на тривалий термін служби. Завдяки перевіреному часом підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою термін експлуатації становить до 60 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 133 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 51.5 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 3.8 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.1 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 1.34 мм H2O |
- Ціна: 2 319 ₴




