
- В наявності
- Код: 574701
Вентилятор be quiet! Light Wings LX 120mm PWM High-Speed 3-Pack Black (BL124)
2 319 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візуальний шедевр
Вентилятор, створений для шоу-систем
Light Wings LX 120 мм PWM high-speed, безсумнівно, оновить вигляд будь-якого корпусу ПК завдяки вражаючому підсвічуванню. Особливо виграють від цього шоу-системи з акцентом на ARGB-підсвічуванні. Додайте кілька до своєї системи і запросіть друзів та родину милуватися вашою гордістю.
Вражаюче підсвічування
Безліч варіантів світіння
16 світлодіодів, розташованих всередині крильчатки Light Wings LX 120 мм PWM high-speed, підсвічують матові лопаті вентилятора. Це створює неперевершений візуальний вигляд і дає змогу виразити вашу творчість.
Для радіаторів СРО і кулерів
Оптимізації для високого повітряного тиску
Завдяки дуже високому тиску повітряного потоку до 2.51 мм/H2O, Light Wings LX 120 мм PWM high-speed є найкращим вибором для радіаторів СРО та кулерів. Дев’ять лопатів з оптимізованим повітряним потоком забезпечують достатній тиск повітря навіть для складних конфігурацій систем охолодження.
Інноваційна технологія
Зворотний зв’язок та контроль швидкості
Light Wings LX 120 мм PWM high-speed має функцію зворотного зв’язку, яку можна порівняти з круїз-контролем в автомобілях. Швидкість обертання класичних вентиляторів знижується у разі збільшення опору повітря, наприклад, при роботі з решітками вентиляторів та радіаторами систем охолодження. Технологія зворотнього зв’язку постійно контролює швидкість обертання крильчатки і у разі необхідності збільшує її до заданого значення. В результаті Light Wings LX 120 мм PWM high-speed підтримує сталу задану швидкість обертання, незалежно від опору повітря.
Послідовне підключення
Один роз’єм для підключення усіх вентиляторів Light Wings LX
ARGB кабель має вхідний і вихідний роз’єми. Вхід можна використовувати для підключення вентилятора до материнської плати або до контролера ARGB, а наявність вихідного роз’єму дозволяє послідовно підключити інші вентилятори Light Wings LX.
Технологія Rifle Bearing
Тривалий термін служби Light Wings LX
Light Wings LX 120 мм PWM high-speed розрахований на тривалий термін служби. Завдяки перевіреному часом підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою термін експлуатації становить до 60 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 30.9 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 61.8 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 5.4 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.15 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 2.51 мм H2O |
- Ціна: 2 319 ₴





