
- В наявності
- Код: 574759
Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Reverse White (BL135)
999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вражаюче підсвічування
Безліч варіантів світіння
Light Wings 140mm PWM Reverse White оснащений ARGB-підсвічуванням спереду та ззаду. Приглушене світіння кільця позаду у поєднанні з яскравим фронтальним підсвічуванням створюють чудовий вигляд з усіх боків. 20 ARGB світлодіодів забезпечують різноманітні можливості створення унікального образу вашого ПК.
Чудовий корпусний вентилятор
Ідеальний вибір для бокового або нижнього розміщення
Оптимізований для створення максимального повітряного потоку Light Wings 140mm PWM Reverse White є чудовим вибором для корпусів ПК з вимогливими до ефективного охолодження системами. Сім реверсивних лопатей вентилятора з оптимізованим повітряним потоком не тільки знижують генеруючу шум турбулентність, але також забезпечують високу продуктивність охолодження Light Wings 140mm PWM Reverse White.
Дуже тиха робота
Притаманна всім продуктам be quiet!
Оптимізована крильчатка забезпечує властиву вентиляторам be quiet! безшумну роботу. Рівень шуму до 25.5 дБ(А) при максимальній швидкості обертання вентилятора доводить, що підсвічування є лише доповненням до дуже тихої та дуже продуктивної роботи вентилятора. Поєднання цих функцій робить Light Wings 140mm PWM Reverse White вентилятором, який вибирають як для безшумних шоу-систем, так і для потужних ігрових ПК.
Функція змінної швидкості
Регулює швидкість вентилятора та рівень шуму
Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ, PWM) дозволяє сумісним 4-піновим контролерам (включаючи ті, що використовуються у багатьох сучасних материнських платах) регулювати швидкість обертання та рівень шуму вентилятора. Завдяки ШІМ ваша система може самостійно збільшувати швидкіть обертання вентиляторів, коли це необхідно, або навпаки, знижувати її для максимально тихої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1300 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 241 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 51.4 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 3.8 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.08 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 1.1 мм H2O |
- Ціна: 999 ₴




