
- В наявності
- Код: 580451
Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Reverse 3-Pack White (BL136)
1 629 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лопаті оптимізовані для високого повітряного потоку
Pure Wings 3 120mm PWM Reverse White Triple Pack оптимізований для максимальної продуктивності повітряного потоку, тому є оптимальним вибором для будь-якої конфігурації корпуса, що потребує ефективного охолодження. Його 7 лопатей з аеродинамічним профілем зменшують турбулентність, що створює шум, і забезпечують необхідну продуктивність навіть у складних умовах.
ІДЕАЛЬНИЙ КОРПУСНИЙ ВЕНТИЛЯТОР
Чудовий вибір для бокового або нижнього забору повітря
Pure Wings 3 120mm PWM Reverse White Triple Pack ідеально підходить як вентилятор для забору повітря у зонах, що знаходяться в центрі уваги — наприклад, для бокового або нижнього розміщення в корпусах типу «акваріум». Завдяки реверсивним лопатям, лицьова сторона вентилятора завжди залишається на виду.
ВПІЗНАВАНИЙ СТИЛЬ
Плавні лінії незмінної класики
Pure Wings 3 120mm PWM Reverse White Triple Pack позбавлений всього зайвого. Кожна його частина та кожна деталь повністю відповідають його функціональності та безкомпромісній продуктивності. Всі форми та кути мають певну мету, що робить Pure Wings 3 незмінною класикою та елегантним доповненням до будь-якого ігрового ПК — особливо у прозорих корпусах серії Light Base при боковому або нижньому встановленні.
ТЕХНОЛОГІЯ RIFLE BEARING
Тривалий термін служби Pure Wings 3
Pure Wings 3 120mm PWM Reverse White Triple Pack розрахований на тривалий термін служби. Завдяки перевіреному часом підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою термін експлуатації становить до 80 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 28.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 142 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 47.1 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3.84 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Сила струму | 0.07 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 1.17 мм H2O |
- Ціна: 1 629 ₴



