
- В наявності
- Код: 580457
Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM High-Speed 3-Pack Black (BL138)
1 779 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зворотний зв’язок для контролю швидкості
Pure Wings 3 140mm PWM high-speed Triple Pack має функцію зворотного зв’язку, яку можна порівняти з круїз-контролем в автомобілях. Швидкість обертання класичних вентиляторів знижується у разі збільшення опору повітря, наприклад, при роботі з решітками вентиляторів та радіаторами систем охолодження. Технологія зворотнього зв’язку постійно контролює швидкість обертання крильчатки і у разі необхідності збільшує її до заданого значення. В результаті Pure Wings 3 140mm PWM high-speed Triple Pack підтримує сталу задану швидкість обертання, незалежно від опору повітря.
МАКСИМАЛЬНА ОПТИМІЗАЦІЯ
Безпрецедентний тиск повітря у своєму класі
Конструкція рамки вентилятора була оптимізована для мінімізації витоків повітряного потоку, що збільшило ефективність роботи Pure Wings 3 140mm PWM high-speed Triple Pack з радіаторами систем охолодження. Також було оптимізовано кут атаки лопатей для створення ще вищого повітряного тиску, що забезпечує виняткову продуктивність Pure Wings 3 140mm PWM high-speed Triple Pack.
ДЛЯ РАДІАТОРІВ СРО І КУЛЕРІВ
Оптимізації для високого повітряного тиску
Завдяки дуже високому тиску повітряного потоку до 2.44mm/H2O, Pure Wings 3 140mm PWM high-speed Triple Pack є найкращим вибором для радіаторів СРО та кулерів. Дев’ять лопатів з оптимізованим повітряним потоком забезпечують достатній тиск повітря навіть для складних конфігурацій систем охолодження.
ВПІЗНАВАНИЙ СТИЛЬ
Плавні лінії незмінної класики
Pure Wings 3 140mm PWM high-speed Triple Pack позбавлений всього зайвого. Кожна його частина та кожна деталь повністю відповідають його функціональності та безкомпромісній продуктивності. Всі форми та кути мають певну мету, що робить Pure Wings 3 140mm PWM high-speed Triple Pack беззмінною класикою та елегантним доповненням до будь-якого ігрового ПК.
ТЕХНОЛОГІЯ RIFLE BEARING
Тривалий термін служби Pure Wings 3
Pure Wings 3 140mm PWM high-speed Triple Pack розрахований на тривалий термін служби. Завдяки перевіреному часом підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою термін експлуатації становить до 80 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 30.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Сила струму | 0.12 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 2.44 мм H2O |
- Ціна: 1 779 ₴



