
- В наявності
- Код: 574731
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU)
7 149 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Zone 2 750W сертифіковано 80 PLUS Platinum та Cybenetics Platinum, що гарантує ефективність перетворення енергії до 94.2%. Це призводить до нижчого енергоспоживання, меншого нагріву, більш тихої роботи та багатьох інших переваг для вашої high-end системи.
Напівпасивне охолодження ZERO-RPM
Насолоджуйтеся тишею
Великий вентилятор Pure Wings 3 140mm забезпечує надійне охолодження Power Zone 2 750W. Під час низького навантаження системи вентилятор повністю вимикається допоки компоненти не потребуватимуть охолодження при збільшенні навантаження. При зниженні навантаження вентилятор працює ще протягом 2-5 хвилин, щоб уникнути частих і дратівливих запусків і зупинок. У поєднанні з великим розміром вентилятора для активного охолодження цей блок живлення є надзвичайно тихим за будь-яких сценаріїв навантаження.
Вентилятор Pure Wings 3
Створений спеціально для Power Zone 2
Ми оптимізували характеристики Pure Wings 3 140mm так, щоб зробити його ідеальним рішенням для Power Zone 2 750W. Вентилятор є надзвичайно надійним і служитиме дуже тривалий час. Завдяки великому діаметру вентилятор ефективно та тихо охолоджує силові компоненти блоку живлення.
Відповідність стандартам майбутнього
Кутовий 90° роз’єм 12V-2x6 у комплекті поставки
Power Zone 2 750W — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як сучасний роз’єм 12V-2x6 для відеокарт наступного покоління PCIe 5.1, так і три 6+2-контактні роз’єми PCIe для підтримки GPU поточного покоління. Кутовий 90° роз’єм 12V-2x6 у комплекті не залишає жодних сумнівів у тому, що цей блок живлення з вами надовго. Power Zone 2 1000W є насправді універсальним рішенням та ідеальним вибором для поточних ПК та high-end систем майбутнього.
Новий стандарт потужності
Стабільність при різких стрибках навантаження
Power Zone 2 забезпечує 750 Ват постійної потужності та живлення по одній масивній лінії 12В. Навіть у разі різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Power Zone 2 750W легко справляється з двократним перевищенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів і відеокарт наступного покоління.
Технології високого класу
У приголомшливому дизайні корпуса
Завдяки топології LLC, Power Zone 2 750W пропонує найкраще у своєму класі регулювання напруги та енергоефективність - ідеальний вибір для створення дуже тихих систем або модернізації ігрових ПК чи медіа- систем. Звичайно, технології та високоякісні компоненти є найважливішим для БЖ, але зовнішній вигляд пристрою також має значення. Ось чому Power Zone 2 750W має особливий вигляд із сітчастою фронтальною частиною нового дизайну. Крім того, позначення кабелів надруковані безпосередньо на корпусі блоку живлення для тривалого враження та неперевершеного вигляду та відчуття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Вихідний струм +12V (A) | 62.5 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 20 |
| Вихідний струм +5V (A) | 20 |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Особливості | Захист від короткого замикання, Модульне підключення кабелів |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Titanium |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 1 шт. |
| Кількість FDD | 0 шт. |
| Кількість SATA | 6 шт. |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 8pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V2 | Ні. |
| +12V3 | Ні. |
| +12V4 | Ні. |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Ні. |
| 8-pin CPU | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | Немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Да |
| OTP (захист від перегрівання) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | Ні. |
| PCI-E 8pin | Ні. |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Да |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Да |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| ККД | 94% |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | Гарантійний термін |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1 x140 мм |
| Рівень шуму | 15.6 дБ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 149 ₴








