
- В наявності
- Код: 574738
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 1000W (BP005EU)
6 799 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pure Power 12 1000W сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.1%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 12 1000W є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Відповідність стандартам майбутнього
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 12 1000W — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз’єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і 3 6+2-pin роз’єми PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Новий стандарт потужності
Стабільність при різких стрибках навантаження
Pure Power 12 забезпечує 1000 Ват потужності по єдиній надпотужній лінії 12V. Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 12 1000W з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Винятково тиха робота
Завдяки оптимізованому вентилятору be quiet!
Винятково тихий 120мм вентилятор be quiet! з змінюваною в залежності від температурного режиму швидкістю обертання забезпечує ідеальний баланс ефективності охолодження і тишини роботи. Спеціальні оптимізовані для найкращого повітряного потоку лопаті вентилятора знижують турбулентність, гарантуючи практично безшумну роботу у поєднанні з ефективним охолодженням.
Технологія високого класу
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 12 1000W забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Високоякісні кабелі
Для акуратного вигляду системи
Pure Power 12 1000W, безперечно, привертає увагу. Кабелі живлення материнської плати та 12V-2x6 мають високоякісне чорне обплетення. Інші чорні плоскі кабелі преміум-класу спрощують підключення компонентів та підтримують акуратний вигляд системи. Це призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Вихідний струм +12V (A) | 83.4 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 22 |
| Вихідний струм +5V (A) | 22 |
| Потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Особливості | Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2800 г |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 1 шт. |
| Кількість FDD | 0 шт. |
| Кількість SATA | 6 шт. |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 8pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V2 | Ні. |
| +12V3 | Ні. |
| +12V4 | Ні. |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Ні. |
| 8-pin CPU | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | Немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Да |
| OTP (захист від перегрівання) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | Ні. |
| PCI-E 8pin | Ні. |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Да |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Да |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| ККД | 94% |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | Гарантійний термін |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Рівень шуму | 31.5 дБ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 799 ₴






