
- В наявності
- Код: 574765
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 750W (BP003EU)
5 039 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pure Power 12 750W має сертифікацію 80 PLUS Gold із видатним рівнем ефективності до 92.8%. Основні переваги: знижене енергоспоживання, менші витрати, а також більш прохолодна та тиха робота. Pure Power 12 750W – це завжди правильний вибір для тихих систем і ігрових ПК!
Відповідає всім специфікаціям ATX 3.1
Pure Power 12 750W – це блок живлення ATX 3.1, який має вбудований 12V-2x6-роз’єм для графічних карт наступного покоління PCIe 5.1, а також 3 роз’єми PCIe 6+2 для підтримки сучасних відеокарт. Це робить його надзвичайно універсальним і ідеальним вибором для потужних систем як сьогодення, так і майбутнього.
Справляється з високими стрибками навантаження
Pure Power 12 750W забезпечує 750 Вт безперервної потужності з однією потужною 12В лінією. Навіть якщо відеокарта вимагає надмірної потужності на короткий період, Pure Power 12 750W легко справляється зі сплесками навантаження до подвійної номінальної потужності. Це гарантує надійну роботу з процесорами та відеокартами наступного покоління.
Тиха робота завдяки оптимізованому вентилятору be quiet!
Надзвичайно тихий 120-мм вентилятор be quiet! з температурним контролем забезпечує ідеальний баланс між ефективним охолодженням і безшумною роботою. Оптимізовані для повітряного потоку лопаті вентилятора зменшують турбулентність, забезпечуючи найкращу в своєму класі тишу.
Надійна стабільність
Завдяки топології LLC Pure Power 12 750W забезпечує найкраще в своєму класі регулювання напруги та ефективність. Це робить його ідеальним для створення дуже тихих систем або модернізації ігрових та мультимедійних ПК.
Охайна система
Pure Power 12 750W має стильний вигляд. Кабелі до материнської плати та 12V-2x6 мають високоякісне чорне обплетення. Решта плоских чорних кабелів спрощують монтаж і допомагають зберігати порядок у корпусі, покращуючи повітряний потік і охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Вихідний струм +12V (A) | 62.5 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 20 |
| Вихідний струм +5V (A) | 20 |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Особливості | Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2500 г |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 1 шт. |
| Кількість FDD | 0 шт. |
| Кількість SATA | 6 шт. |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 8pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V2 | Ні. |
| +12V3 | Ні. |
| +12V4 | Ні. |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Ні. |
| 8-pin CPU | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | Немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Да |
| OTP (захист від перегрівання) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | Ні. |
| PCI-E 8pin | Ні. |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Да |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Да |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| ККД | 94% |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | Гарантійний термін |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Рівень шуму | 22.5 дБ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 039 ₴






