
- В наявності
- Код: 576843
Блок живлення be quiet! System Power 11 450W (BP009EU)
2 649 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
System Power 11 — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження і є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та прийдешніх систем.
Високоякісний вентилятор для тихої роботи
System Power 11 оснащений якісним 120мм вентилятором, що змінює швидкість обертання в залежності від температурного режиму, забезпечуючи цим славетний низький рівень шуму be quiet! для систем початкового рівня.
Перевірена надійність для CPU та GPU
System Power 11 забезпечує стабільне та надійне живлення для CPU та GPU, що гарантує впевнену роботу системи навіть у режимі високих навантажень.
Висока ефективність роботи
Сертифікація System Power 11 за стандартом 80 PLUS Bronze з коефіцієнтом корисної дії до 89.0% є свідченням високої ефективності роботи цього блоку живлення.
Стабільне живлення PCIe відеокарти
System Power 11 забезпечує достатню потужність для вимогливих відеокарт. Спектр систем захисту від перевантажень по струму, перевищення чи заниження напруги, перегріву, коротких замикань та перевантажень забезпечують максимальну безпеку роботи вашої системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Вихідний струм +12V (A) | 37.5 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 20 |
| Вихідний струм +5V (A) | 20 |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Особливості | Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1700 г |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 1 шт. |
| Кількість FDD | 0 шт. |
| Кількість SATA | 5 шт. |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V2 | Ні. |
| +12V3 | Ні. |
| +12V4 | Ні. |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Ні. |
| 8-pin CPU | Ні. |
| NLO (робота без навантаження) | Немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Да |
| OTP (захист від перегрівання) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | Ні. |
| PCI-E 8pin | Ні. |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Да |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Да |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити | 150x140 x86 мм |
| ККД | 89.7% |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | Гарантійний термін |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Рівень шуму | 18.6 дБ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 649 ₴




