
- В наявності
- Код: 580484
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 1000W (BP008EU)
9 599 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЛАТИНОВИЙ СЕРТИФІКАТ. Високоефективна робота
Блок живлення POWER ZONE 2 1000W сертифіковано за стандартами 80 PLUS Platinum і Cybenetics Platinum, завдяки чому його енергоефективність досягає 94,0%. Це призводить до зниження енергоспоживання, загальної прохолоднішої та тихішої роботи, а також багатьох інших переваг для вашої високопродуктивної системи.
НАПІВПАСИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ ПРИ НУЛЬОВИХ ОБЕРТАХ. Насолоджуйтеся тишею
Великий 140-мм вентилятор Pure Wings 3 забезпечує прохолоду в POWER ZONE 2 потужністю 1000 Вт. При низькому навантаженні вентилятор повністю вимикається, поки його послуги знову не знадобляться для більш вимогливих операцій. Така пост-вентиляція вимагає короткого періоду охолодження (2-5 хвилин), щоб уникнути частих і дратівливих запусків і зупинок вентилятора. У поєднанні з великим вентилятором для активного охолодження цей блок живлення працює надзвичайно тихо в усіх сценаріях навантаження.
ВЕНТИЛЯТОР PURE WINGS 3. Спеціально розроблений для POWER ZONE 2
Жоден блок живлення не схожий на інший. Тому be quite! змінили деякі аспекти відомого 140-мм вентилятора Pure Wings 3, щоб зробити його ідеальним для POWER ZONE 2 потужністю 1000 Вт. Цей вентилятор вирізняється надзвичайною надійністю і стане вашим надійним помічником на довгий час. Завдяки своєму великому діаметру вентилятор ефективно і тихо охолоджує внутрішню частину БЖ.
ЗАХИСТІТЬ СВОЮ СИСТЕМУ НА МАЙБУТНЄ. З роз’ємом 12В-2x6 під кутом 90° у комплекті поставки
POWER ZONE 2 1000W - це блок живлення ATX 3.1, який постачається з вбудованим роз’ємом 12V-2x6 для відеокарт нового покоління PCIe 5.1, а також 3 роз’ємами PCIe 6+2-pin для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Роз’єм 12V-2x6 з кутом 90°, що входить до комплекту постачання, не залишає сумнівів у тому, що цей блок живлення залишиться надовго. Все це робить POWER ZONE 2 1000W надзвичайно універсальним та ідеальним вибором для потужних систем сьогодення та майбутнього.
НОВИЙ СТАНДАРТ ПОТУЖНОСТІ. Для великих перехідних навантажень
POWER ZONE 2 забезпечує 1000 Вт безперервної потужності з однією масивною 12-вольтовою шиною. Навіть якщо відеокарта вимагає надмірної потужності на короткий час: Блок живлення POWER ZONE 2 1000W з легкістю впорається зі стрибкоподібним збільшенням потужності до подвійної номінальної потужності. Це забезпечує надійну роботу з наступним поколінням процесорів і відеокарт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Вихідний струм +12V (A) | 83.3 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 20 |
| Вихідний струм +5V (A) | 20 |
| Потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Особливості | Захист від короткого замикання, Модульне підключення кабелів |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Platinum |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2820 г |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 1 шт. |
| Кількість FDD | 0 шт. |
| Кількість SATA | 7 шт. |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 8pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V2 | Ні. |
| +12V3 | Ні. |
| +12V4 | Ні. |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | Немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Да |
| OTP (захист від перегрівання) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | Ні. |
| PCI-E 8pin | Ні. |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Да |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Да |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | Гарантійний термін |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1 x140 мм |
| Рівень шуму | 27.2 дБ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 599 ₴






