
- В наявності
- Код: 608412
Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU)
8 649 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M 1200W сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.5%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M 1200W є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M 1200W — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз`єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і 4 роз`єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Pure Power 13 M забезпечує 1200 Ват потужності по єдиній надпотужній 12В лінії. Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M 1200W з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M 1200W забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М 1200W лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Вихідний струм +12V (A) | 100 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 22 |
| Вихідний струм +5V (A) | 22 |
| Потужність блоку живлення | 1200 Вт |
| Особливості | Захист від короткого замикання, Модульне підключення кабелів |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2690 г |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 2 шт. |
| Кількість FDD | 0 шт. |
| Кількість SATA | 6 шт. |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 8pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V2 | Ні. |
| +12V3 | Ні. |
| +12V4 | Ні. |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Ні. |
| 8-pin CPU | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | Немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Да |
| OTP (захист від перегрівання) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | Ні. |
| PCI-E 8pin | Ні. |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Да |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Да |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| ККД | 93.5% |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | Гарантійний термін |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Рівень шуму | 19.5 дБ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 8 649 ₴




