
- В наявності
- Код: 575845
Корпус be quiet! Dark Base Pro 901 White (BGW51)
14 149 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус Be Quiet! Dark Base Pro 901 White - це зразок чудової універсальності, продуктивності та безшумності. Натхненний ідеями модернізованого дизайну, цей корпус поєднує передові технології та продумані рішення, які задовольнять навіть найвибагливіших користувачів.
Максимальний потік повітря та безшумна робота
Dark Base Pro 901 White пропонує гнучкість в керуванні повітряним потоком. Верхня і фронтальна панелі, що замінюються, дозволяють користувачеві налаштувати корпус відповідно до уподобань, забезпечуючи максимальний повітряний потік для високих навантажень або практично безшумну роботу для комфортного використання.
Чудове охолодження з Silent Wings 4
У комплекті з корпусом йдуть три вентилятори Silent Wings 4 діаметром 140 мм, які забезпечують практично безшумну роботу за високої продуктивності. Ці вентилятори мають передові технології та конструйовані для забезпечення оптимального охолодження без зайвого шуму.
Зручний монтаж та модульність
Монтаж вентиляторів стає легким завдяки знімним кронштейнам з інтегрованими роз’ємами. Ці кронштейни спрощують встановлення та заміну вентиляторів, забезпечуючи простоту та зручність в обслуговуванні.
Передові функції управління
Корпус оснащений сенсорною I/O панеллю, яка забезпечує зручний доступ до основних функцій керування. Елементи управління інтуїтивно зрозумілі та дозволяють легко налаштовувати роботу системи.
Величезний внутрішній простір
Dark Base Pro 901 White надає величезний внутрішній простір, який дозволяє встановлювати материнські плати формату E-ATX та радіатори завдовжки до 420 мм. Це забезпечує відмінну сумісність та гнучкість при складанні системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Особливості | Вбудовані вентилятори, Бокове вікно, Без блоку живлення, Фільтр пилу |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 8 шт. |
| Способи установки | Вертикальний |
| Форм-фактор | EATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 569 мм |
| Глибина | 604 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 4 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Можливість встановлення СВО на бічній панелі | 120 мм/240 мм/360 мм |
| Можливість встановлення СВО на верхній панелі | 120 мм/240 мм/360 мм |
| Можливість встановлення СВО на задній панелі | 120 мм/140 мм |
| Можливість встановлення СВО на нижній панелі | Немає |
| Можливість встановлення СВО на передній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм/420 мм |
| Кардридер | Немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 6 |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | Немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота кулера CPU | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 495 мм |
| Місце під вентилятори на бічній панелі | 3 x 120 мм |
| Місце під вентилятори на верхній панелі | 3 х 120 мм/3 х 140 мм |
| Місце під вентилятори на задній панелі | Немає |
| Місце під вентилятори на нижній панелі | 1 x 120 мм/1 x 140 мм |
| Місце під вентилятори на передній панелі | 1 х 140 мм |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Сітка (Mesh) | Немає |
| Типорозмір | Full Tower |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 120 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/XL-ATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
- Ціна: 14 149 ₴









