
- В наявності
- Код: MPG Ai1300TS PCIE5
Блок живлення MSI MPG Ai1300TS PCIE5 1300W
18 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивна технологія MSI GPU Safeguard+ забезпечує комплексний та точним захистом відеокарти в будь-яких сценаріях експлуатації комп`ютера.
SiC MOSFET
MOSFETи з карбіду кремнію (SiC) серверного класу - на 10% менше теплових втрат.
ATX 3.1
Здатність витримувати короткочасні піки потужності до 240% від номіналу по всій системі та до 300% на лінії живлення відеокарти.
Рівень TITANIUM
Енергоефективність з коефіцієнтом корисної дії до 94% у широкому діапазоні навантажень.
2 x 12V-2х6
У комплектації передбачені два нативні роз`єми 12V-2х6
Стабільна подача харчування
Відхилення напруги по лінії +12 зведено до мінімуму - в межах ±1%.
Повністю цифрова архітектура управління
Мікроконтролер забезпечує миттєве динамічне підстроювання параметрів живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 108.33А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 4 |
| NLO (робота без навантаження) | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 2 |
| PCI-E 6+2pin | 7 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 8 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | немає даних г |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х190х86 мм |
| ККД | 94% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1x135 мм |
| Потужність | 1300 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Titanium |
- Ціна: 18 999 ₴





