
- В наявності
- Код: ST620E
Випрямляч для волосся Babyliss Titanium Shine ST620E
3 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Випрямляч BaByliss ST620E Titanium Shine – професійна якість укладання вдома
Випрямляч Titanium Shine створений для бездоганно гладкого та сяючого волосся, гарантуючи результат, як після салону.
Легке та дбайливе випрямлення
Пластини з титано-керамічним покриттям плавно ковзають волоссям, забезпечуючи акуратне укладання без зачеплень і пошкоджень.
Індивідуальний контроль нагріву
5 цифрових температурних режимів (150 °C, 170 °C, 190 °C, 210 °C і 230 °C) дозволяють точно підібрати температуру під будь-який тип волосся - від тонкого і чутливого до густого і хвилястого.
Професійна продуктивність
Система нагріву Advanced Ceramics забезпечує надшвидке нагрівання та стабільну температуру під час всього процесу випрямлення для тривалого ефекту.
Блиск без пухнастості
Іонна технологія приборкує неслухняні пасма і запобігає появі пухнастості, залишаючи волосся гладким, м’яким і сяючими здоров’ям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | з іонізацією |
| Автовимкнення | є |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Додаткові насадки | - |
| Живлення | Мережа |
| Захист від перегрівання | відсутній |
| Колір | Сірий |
| Кількість температурних режимів | 5 режимів |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | немає |
| Плаваючі пластини | є |
| Подавання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка, титан |
| Потужність | 48 Вт |
| Регулювання температури | є |
| Робоча температура | 150-230°C |
| Рукавичка/ Термокилимок | клімок |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Тримач | немає |
| Холодне обдування | Немає |
| Час нагрівання | 20 сек |
| Чохол | без ч охоло |
- Ціна: 3 999 ₴






